Granulatorius G - 100 | 1.5 kW | 40 kg/h | 220V

799,00 €
Su mokesčiais

Siūlome granulių malūną G-100, jis skirtas granuliuotų pašarų gamybai mūsų pačių namų reikmėms. Granulių malūnas skirtas biriems viščiukų, broilerių, putpelių, triušių, kiaulių, galvijų, žuvų ir kitų gyvūnų pašarams granuliuoti.

Mišrių pašarų granuliatorius skirtas paruošti granuliuotus viščiukų, broilerių, kiaulių, triušių, narvų, arklių, žuvų ir kt. pašarus. Cilindrinės granulės susidaro presuojant ir mechaniškai džiovinant birius pašarus, elnius, smulkintus grūdus ir kt. Dėl didelio granulių tankio gyvūnai ir paukščiai vienu metu gali suvalgyti didelį kiekį pašarų, o tai padidina jų šėrimo efektyvumą. Granulės yra vienodos formos ir sudėties, o tai leidžia be išimties visiems gyvūnams, paukščiams ir žuvims maitintis subalansuotai, neatsižvelgiant į jų sveikatą, brandą, judrumą - jie neturi galimybės sutvarkyti šių ar kitų pašaro komponentų. Granuliuoto maisto drėgnumas yra mažas, o tai padidina jų galiojimo laiką. Turėdami pašarų granuliatorių, sumažinsite savo ūkio šėrimo išlaidas, kadangi granulių žaliava yra daug pigesnė už gatavą granulių pašarą. Be to, galite paruošti kombinuotuosius pašarus pagal individualų receptą, atsižvelgdami į savo tikslus.

G- 100 granuliatoriuje yra 100 mm matrica, kurios skylių skersmenį galite užsisakyti nuo 2 iki 6 mm.
Tai leidžia šiame granuliatoriuje paruošti įvairaus dydžio granules, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

 

Techninės specifikacijos:

→ Produktyvumas: iki 40 kg / h;

→ Matrica (kliento pasirinkimas): nuo 2 mm iki 6 mm;

→ Štampo skersmuo: 100 mm;

→ Granuliatoriaus galia: 1,5 kW; Volai du; Peilis vienas;

 Įtampa: 220V; dažnis 50 Hz.

Radialinės skylės skersmuo nuo 2 iki 6 mm. Matrica: skersmuo 100 mm

 

Granuliuoti pašarai, kurie susidaro veikiant G-100 granulių malūnui, yra vienodi su ta pačia elementų ir mineralų sudėtis. Tai leidžia jiems pasiekti jūsų augintinių skrandį ir taip padidinti augimą.

 Matmenys:

  • Ilgis: 610 mm;
  • Plotis: 420 mm;
  • Aukštis: 420 mm;
  • Svoris: 50 kg;
Kiekis
Išparduota

  Pristatome visoje Lietuvoje

Už papildomą mokestį

 

Atsarginių dalių tiekimas

 

Gaminiai atitinka ES reikalavimus

Charakteristikos

Įtampa
220V