Granuliatorius (darbinė dalis + skriemuliai)

450,00 €
Su mokesčiais

Pas mus galite įsigyti ne tik visiškai surinktą granuliatorių, bet ir atskirą darbinę dalį (granuliatoriaus galvutę), be stalo, pavaros ir skriemulių. Jei jau turite šių komponentų arba galite juos įsigyti pigia kaina, tada užsakius galvutę nebus sunku surinkti paruoštą pašarų granuliatorių. 

Darbinėje granuliatoriaus dalyje yra 100 mm skersmens dvipusė matrica, kurios darbinių skylių skersmuo pirkėjo pasirinkimu yra nuo 2 iki 6 mm. Produktyvumas yra iki 40 kg / val. Energijos suvartojimas 1,5 kW, 230 / 380V (pagal užsakymą).
 Vienerių metų garantija. Siunčiama visoje Lietuvoje.

Pašarų granulių malūnas yra nepakeičiamas įrankis tiek namų ūkiams, tiek dideliems ūkiams. Ypač jei pats užsiimate žaliavų pašarais auginimu. Pašarų granuliavimas pagerina gyvūnų ir paukščių šėrimo efektyvumą. Jūs taip pat galite pridėti vitaminų ir kitų mikroelementų į granules, kurios yra būtinos jūsų gyvulininkystės pramonei. Atsižvelgiant į granuliuoto pašaro sudėtį viename granuliatoriuje, galite paruošti granuliuotą pašarą triušiams, broileriams, kiaulėms, arkliams, vištoms, putpelėms, žuvims. Jei reikia, štampą galima greitai ir lengvai pakeisti kitu, kad būtų galima spausti didesnio ar mažesnio skersmens granules. Granulių ilgį taip pat reguliuoja granulių pjaustytuvas. Rinkinyje yra viena matrica.

Ilgis 400 mm

Plotis 200 mm

Aukštis 200 mm

Svoris 15 kg

Kiekis
Išparduota

  Pristatome visoje Lietuvoje

Už papildomą mokestį

 

Atsarginių dalių tiekimas

 

Gaminiai atitinka ES reikalavimus