Granulatorius G - 150 | 4.0 kW | 100 kg/h | 220V, 380V

1 750,00 €
Su mokesčiais

kombinuotųjų pašarų granuliatorių, skirtą biriems pašarams, smulkintiems grūdams, grūdų perdirbimo atliekoms, soroms, kukurūzams, saulėgrąžoms, pjuvenoms, šiaudams ir šienui granuliuoti.
Granulės yra cilindriniai vienetai, kurių forma, sudėtis ir maistinė vertė yra identiški. Granulės susidaro presuojant, todėl jų tankis yra didelis, todėl padidėja jų maistinė vertė, nes gyvūnai ir paukščiai gali absorbuoti daugiau pašarų, o drėgmė yra mažesnė, o tai pagerina jų išsaugojimą. 
Turėdami pašarų granuliatorių, galite paruošti savo granuliuotą pašarą triušiams, pašarus broileriams, viščiukams, pašarus kiaulėms, galvijams, arkliams, putpelėms iš turimų žaliavų. Atsižvelgiant į tai, kad žaliavos yra daug pigesnės už pašarus su granulėmis, jūs žymiai sumažinsite gyvūnų ir paukščių auginimo išlaidas ir atitinkamai padidinsite savo pelną, jei profesionaliai užsiimsite galvijų auginimu, triušių veisimu, paukštininkyste ir kt. 
Atsižvelgdami į savo poreikius, galite gaminti su naudojant granuliatorių, granules nuo 2 iki 8 mm, užsakant atitinkamą matricą iš nerūdijančio plieno (skylės skersmuo atitinkamai nuo 2 iki 8 mm).

Taip pat ant G-150 granuliatoriaus galima gaminti kuro granules iš pjuvenų, šieno, šiaudų, lukštų sėklų.

Be to, galite užsisakyti kitą matricą didesnių ar mažesnių granulių gamybai, jei jūsų gyvūnai užaugo arba turite kelias gyvūnų rūšis ir jiems reikia skirtingo dydžio granulių. 

Techninės specifikacijos:

→ Produktyvumas: iki 100 kg / h;

→ Matrica;

→ Štampo skersmuo: 150 mm;

→ Granuliatoriaus galia: 4,0 kW; Volai du; Peilis vienas;

 Įtampa: 220V,  380V;

Radialinės skylės skersmuo nuo 2 iki 6 mm. Matrica: skersmuo 150 mm 

 

 Matmenys:

  • Ilgis: 900 mm;
  • Plotis: 600 mm;
  • Aukštis: 1200 mm;
  • Svoris: 135 kg;
Kiekis
Išparduota

  Pristatome visoje Lietuvoje

Už papildomą mokestį

 

Atsarginių dalių tiekimas

 

Gaminiai atitinka ES reikalavimus

Charakteristikos

Įtampa
220V / 380V